HAKKIMIZDA

Yılların birikimiyle, oluşturulan tecrübeyle sağlıklı ve hijyen kurallarına sıkıca bağlı olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi ilke edinen işletmemiz, sizlerin ilgisi sayesinde yarınlara umutla bakmaktadır. Hayatın koşturmacasında mola verip sevdiklerinizle nefes alacağınız ve keyifli vakitler geçireceğiniz ortamı size sağlamak bizleri mutlu etmektedir.

Sizlere sunulan tüm yemekler hijyenik ortamda hazırlanıp masanıza gelmektedir. Mutfağımız tüm müşterilerin görebileceği şekilde tasarlanmıştır. Yemeklerin ham maddeleri kendine özgü yöresel bölgelerden getirilmekte, muhafaza edilmekte ve özenle hazırlanıp farklı tatla sizlere servis edilmektedir.

Kervan Cafe Restaurant’ın müşterileri her zaman özeldir, bunun bilincinde olan işletme tüm müşterilerini Anadolu Sigorta A.Ş tarafından sigortalamıştır.

Gerçek ile taklit arasında tek yönlü bir ilişki vardır. Gerçek ile taklit arasındaki en büyük fark taklit olanın yaşayabilmesi için gerçek olana ihtiyacı olduğudur. Bu nedenle bizim üretmiş olduğumuz yemeklerin aynısını yapmaya çalışan işletmelerin aynı tat ve kaliteyi yakalayamayacakları aşikardır. Bundan dolayı taklitlerimizden sakının.

Yolu sevgiden geçen herkesin, yarınlara dair umutlarını yaşattığı zamanlar diliyoruz. Sevgiyle kalın….

 

KERVAN CAFE RESTAURANT